סורגים מעוצבים - אומנות העיצוב במתכת

 

 

 

 

 

פעילות מפעל סגנון ותוצרתו החל מ: חנויות ורשתות שונים, עיריות ומועצות בישראל, בתי חולים, מפעלים, משרדים ממשלתיים... ועד לבתים פרטיים - תמיד סגנון דואגים לאבטחה של הבית שלכם בצורה מעוצבת וחדישה לחלוטין. סורגים מעוצבים במבחר דגמים ובעיצוב אישי במיוחד לטעמכם. התמונות לא מספיקות לכם? אתם מוזמנים לבקר במפעל על מנת שתוכלו לראות את תצוגת הסורגים שלנו בצורה הטובה ביותר. עניין המיגון והאבטחה של הבית שלנו ושמירה על ילדינו ורכושנו מאז ומתמיד היה מוצר חשוב ומתבקש, ואם כבר אז כדאי שיהיה בסגנון איכותי ומקצועי. 

במפעל סגנון ל- סורגים ערוכים ומומחים בבניית מעקות, גדרות, מדרגות ועוד שלל עבודות אומנות במתכת עבור כל בית ומשרד. אתם מוזמנים להציץ בקטלוג המעודכן שלנו על מנת להתרשם קצת יותר. פריסה ארצית של עבודות מושלמות ומקצועיות לכל מקום. 

בסגנון אנחנו מציעים לכם מבחר סגנונות של סורגים מעוצבים דקורטיביים לפי בחירה והתאמה אישית. סורגים מעוצבים שונים מסורגים רגילים ע"י הוספת פרזולים שונים ומוטות מפותלים. סורגים אלו נותנים גוון אחר של סורגים המוכרים בדרך כלל. רוב האנשים היום מעדיפים להתקין סורגים מעוצבים כדי שהדבר לא יפגום בעיצוב החיצוני של הבית. סורגים משתמשים בעיקר למניעת פריצות או לבטיחות דיירי הבית למניעת נפילות. סורגים מעוצבים בדרך כלל מותקנים בחזית הבית או בחלונות הפונים לחצר הבית. ישנם סורגים מעוצבים שניתן להכניס בתוכם צמחים ואדניות שנותנות גוון מיוחד לסורג. סורגים מעוצבים לא פוגמים בחוזקם של הסורגים ואיכות הסורג נשארת עמידה בפני שינוי מזג האוויר. בסגנון אנחנו מציעים לכם מבחר סורגים לבית כמו סורגים לילדים, סורגים דקורטיביים, סורגים מעוצבים בבנייה אישית וסורגים מתקפלים. פנו אלינו ונשמח להציע לך את הסורגים הטובים ביותר לביתכם!

  • שם:
  • טלפון:
  • דוא"ל:
חייגו עכשיו: 08-9402938 | נייד: 050-5327410 | פקס: 08-9406010 | מפת הגעה - רחוב המזמרה 13 נס ציונה