לקוחות ממליצים

 

לצפיה בביקורות של לקוחותנו בפייסבוק לחץ כאן.

לצפיה בביקורות של לקוחותנו בגוגל לחץ כאן.

 

אנשים מקצועים והוגנים בכל המיוחס לעבודות אלו. לאחר שעשיתי סקר שוק, הבנתי שגם מבחינת מחיר וגם מבחינת מקצועיות אין לחברה זאת מתחרים. היעוץ, ביצוע הזמנה, הובלה ועבודת התקנה היו מעולים. הבן אדם הגיע ועשה מדידות של החלונות לסורגים שרציתי, לאחר כשבוע - שבועיים הסורגים היו מוכנים וסיכמנו על הרכבה. להרכבה הגיעו שני אנשים שעשו עבודה יוצאת מן הכלל - מהר, מקצועי, נקי... החברה עובדת בכל הארץ, מחירים הוגנים להכול. מומלץ בחום לכל מי שרוצה סורגים

אדוארד, קיבוץ יחיעם, מאי 2018

 

הזמנתי את יאיר מחברת "סגנון אומנות העיצוב במתכת" לצורך התקנת סורגים קבועים לחלונות בבית.

יאיר הגיע, ביצע מדידות ונתן לי זמן אספקה של שבועיים וכך באמת היה.
לאחר שבועיים יאיר הגיע אליי עם עובד נוסף והם ביצעו את ההתקנה.

ההתקנה בוצעה בצורה יפה מאוד, נקיה ומקצועית.
מדובר באמת בחברה מעולה ואני ממליץ על חברת סגנון בחום!
אפי, לוד. ספטמבר 2016

 

 הזמנתי את יאיר לביצוע התקנת סורגים קבועים לחלונות בביתי.

לא עשיתי סקר שוק מאחר והמחיר שהוא נתן לי היה נשמע לי ממש סביר ביחס לעבודה.
מדובר בבעל מקצוע אמין מאוד.

הוא הגיע לביתי לקחת מידות ולאחר מס' ימים הגיע עם עובד נוסף לצורך ביצוע ההתקנה.
ההתקנה בוצעה בצורה מקצועית ואסתטית.
אני ממליץ על יאיר בחום!

שייקה, פתח תקווה. ספטמבר 2016   

 

  

ההמלצה של רועי אסף , ינואר 2016
 
היינו מאוד מרוצים מחברת "סגנון אומנות העיצוב במתכת", הם ביצעו אצלנו התקנת סורגים מקצועית, הציעו פתרונות שעמדו בתקציב שלנו ונתנו יחס רציני - מומלץ בחום!
הגענו ליאיר "סגנון אומנות העיצוב במתכת" דרך חיפוש באינטרנט אחר מתקיני סורגים, התרשמנו מהאתר המקצועי והמחירים ההוגנים, שוחחנו איתם בטלפון וקבענו פגישה.

מדובר בהתקנת סורגים לכל הבית וחיפשתי פתרון זול יחסית, לא חשקתי בסורגים מעוצבים.
איש צוות מטעמם הגיע אלינו לדבר על החומרים, על הפרופיל של הסורג ועל שיטת העבודה שלהם.
התרשמנו מהם מאוד וההצעה (סגרנו על התקנת סורגים ישרים פשוטים) נראתה די טובה מבחינה כספית ולכן החלטנו לסגור איתו את העבודה.
הצוות שלהם עשה עבודה מצוינת, הרכיבו את הסורגים שכבר הולחמו ונצבעו מראש וכמובן עשו את עבודת ההכנה לקיבוע של הסורגים.
הייתי מרוצה מאוד מרמת העבודה שלהם, מהיחס שלהם ומהגישה החיובית כולל הקפדה על הזמנים שסוכמו - ממליץ מאוד.
רועי אסף.

 
 
 
ההמלצה של דריה , ינואר 2016
 
הצוות של יאיר "סגנון אומנות העיצוב במתכת" היו אדיבים, מקצועיים וסה"כ נעשתה אצלי עבודה טובה - ממליצה בחום!
עשינו בירורים לגבי אנשי מקצוע בתחום הסורגים לצורך התקנת סורגים לדירת ארבעה חדרים שעברנו אליה לא מזמן, כמה בעלי מקצוע נתנו לנו מחירים ממש מוגזמים בטלפון מלבד יאיר שההתנהלות שלו לכל אורך הדרך הייתה אמינה ומקצועית.

ליאיר הגענו דרככם וכבר בתחילת השיחה הוא נתן הצעת מחיר הוגנת, הציע להגיע אלינו לראות את החלונות, לקחת מידות ולתת לנו ייעוץ בנוגע לסורגים וכמו כן בנוגע להצעת המחיר.
יאיר הגיע אלינו כפי שסוכם, לקח את המידות של החלונות, ישב והסביר לנו בסבלנות ואדיבות על סוגי הסורגים הפרופילים וכו' ואחרי שסוכם איתו על דגם של סורגים (בחרנו בסורגים שטוחים שבחלקם יש אופציית נעילה) ושאר נתונים שקשורים לעסקה - הצעת המחיר עמדה בטווח המחירים שיאיר נקף בהם בשיחתנו, מחיר סביר ביותר ונתן תאריך משוער לאספקת הסורג.
יאיר סיפק את הסורגים לפי לוח הזמנים וצלצל לתאם את מועד ההתקנה, תהליך ההתקנה של הסורגים בוצע ממש במהירות.
התוצאה הסופית הייתה יפה, כמו שציינתי, המחיר היה מאד מאד סביר.
אני רוצה לציין שלמחרת חשבתי שיש בעיה עם הנעילה של אחד מהסורגים, התקשרתי אליהם, יאיר שלח אלי איש צוות מטעמו שהנחה אותי איך לבצע את הנעילה, לא הייתה בעיה אלא מדובר פשוט בטריק מסוים שלא עליתי עליו.
השירות שלהם היה משהו מיוחד, מלבד השירות יאיר גם עמד בהצעת המחיר שתאמנו מראש.
לסיכום: חברה מקצועית במחירים מעולים.
ממליצה בחום - דריה.

 
 
 
ההמלצה של יהודה , ינואר 2016
 
היינו מאוד מרוצים מיאיר, הוא הגיע עם כל הציוד הנדרש, עבד במשך זמן סביר, לא מרח את הזמן, רואים שהוא יודע את העבודה, המחירים היו סבירים וממוצעים למחירי השוק - ממליץ בחום!
מדובר בהתקנת סורגים לרוב חלונות הבית, הסורגים נראים נהדר, הצבע במקום, אין חלודה הכל פשוט עשר, איכות מאוד גבוהה!

הגעתי ליאיר "סגנון אומנות העיצוב במתכת" דרך ההמלצות באתר, קראתי עליו רק דברים חיוביים וקבעתי איתו פגישה להצעת מחיר.
הוא היה עשר, הגיע במועד שקבענו, ישב איתי באופן מסודר, שאל אותי שאלות על סוג העבודות, לקח מידות של חלונות הבית והמליץ לי על סוג הפרופיל ונתן לי הצעת מחיר סבירה למחירי השוק על התקנת סורגי בטן.
מבין כל ההצעות מחיר שקיבלתי, ההצעה של יאיר הייתה המשתלמת ביותר, הוא הראה לי רצינות ויצר עלי רושם טוב והחלטתי לסגור איתו את העבודה (ולאחר מעשה, אפשר להגיד שהייתי מרוצה מהכול, מהיחס השירות והמהירות) - יאיר סיפק את הכל בזמן שסוכם, עבד על התקנת הסורגים במרץ ובזריזות, לא מרח את הזמן, הסורגים עצמם נעשו על פי המידות שנלקחו מראש ולא היו טעויות בכלל.
יאיר עשה עבודת התקנה נהדרת, אפילו הריתוכים נראים נפלא, הוא השאיר את העסק נקי ומסודר, עמד במחיר שסוכם וקיבלתי חשבונית ואחריות.
הכל נראה נהדר!
ממליץ בחום!
יהודה.

 

 

 

תיאור ההמלצה: 

למען הרגשת הבטיחות שלנו ובכדי למנוע פריצות בעתיד, רצינו להתקין סורגים לחלונות הדירות בשני בניינים של קובצת רכישה.
לקחתי על עצמי להיות אחראי על הפרוייקט, מדובר בסורגים לכמאה דירות (רובם ביצעו את העבודה וחלקם פנו למישהו אחר באופן פרטי או שהחליטו לא לבצע סורגים) וחיפשתי מסגר אמין ומומלץ וכמובן שיש באמצעותו לעבוד על פרוייקט כזה גדול.
עשינו בירורים לגבי אנשי מקצוע בתחום, כמה בעלי מקצוע נתנו לנו מחירים ממש מוגזמים ונראו לא הכי ישרים, חוץ מיאיר שההתנהלות שלו לכל אורך הדרך הייתה אמינה ומקצועית. 
ליאיר "סגנון - אומנות העיצוב במתכת" הגענו דרך פרסום ודבר ראשון, כבר בתחילת השיחה עם יאיר, הוא הציע את עצמו לבוא לפרוייקט, לראות את החלונות, לקחת מידות ולתת לנו ייעוץ בנוגע לסורגים וכמו כן בנוגע להצעת המחיר.
יאיר הגיע אלינו כפי שסוכם לקח את המידות של החלונות, ישב והסביר לנו בסבלנות ואדיבות על סוגי הסורגים הפרופילים וכו' ואחרי שסוכם איתו על דגם של סורגים (סורגי בטן מדגם "גל") ושאר נתונים שקשורים לעסקה - הוא נתן לנו הצעת מחיר סבירה ביותר ונתן תאריך משוער לאספקת הסורג. ההצעה עברה לאישור של יתר הדיירים, כולם היו מרוצים מרמת המחיר והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
יאיר סיפק את הסורגים לפי לוח הזמנים וצלצל לתאם את מועדי ההתקנות, תהליך ההתקנה של הסורגים בוצע ממש במהירות ובצורה מסודרת ואסתטית. התוצאה הסופית הייתה יפה. כמו שציינתי, המחיר היה מאד מאד סביר ויאיר עמד במחיר שסוכם. 
אני אסכם ואומר שיאיר בעל מקצוע אדיב, שעושה עבודה ברמה גבוהה ולמרות שמדובר בפרוייקט גדול הוא עמד בסטנדרטים מאוד גבוהים - ממליץ עליו בחום!
יאיר.
 
סוג השירות: 
סורגים לשני בנייני מגורים - כמאה יחידות דיור 
תאריך הגשת ההמלצה: 
פברואר 2015

 

 

תיאור ההמלצה: 

מאד נהניתי לעבוד מול יאיר המסגר, התרשמתי ממנו בצורה חיובית ומאד לטובה. הוא עמד בכל ההתחייבויות כלפי, סיפק את הסחורה במסגרת הזמן שהובטח, כנ"ל גם המחירים - היה תענוג לעבוד איתו!
אני יכולה לספר שפניתי אליו בכדי שיתקין לי סורגים בבית פרטי שסיימנו לבנות ובמקביל, גם התקשרתי לחברה נוספת בכדי לקבל הצעת מחיר לצורך השוואה. לאחר בירורים ופגישות, החלטתי לבחור ביאיר שהרגיש לי הרציני ביותר, הוא התנהל באופן מאורגן ומסודר, מתחילת התהליך (וכמובן שעד סיומו), ישב הסביר, הראה סגנונות, היה קשוב מאוד לצרכים שלי כלקוח והעבודות שהוא הראה לי היו יפהפיות.
מעבר לכך, הצעת המחיר שלו הייתה סבירה מאוד, לא הכי זולה שיש אבל גם לא הכי יקרה והכי חשוב - התוצאה שקיבלתי הייתה שווה כל שקל. יאיר סיכם איתי זמן להספקת הסורגים וכמו שנאמר לי - כך גם היה (יאיר אפילו הקדים וביפק את הסורגים תוך שבועיים וחצי במקום תוך שלושה שבועות)!!!
ההתקנה נעשתה בזריזות ובמקצועיות ואחרי הרבה מאד אנשי שיפוצים שנתקלנו בהם במהלך הבנייה - יאיר היה המקצועי מבין כולם.
השירות שלו היה אדיב ומקצועי, נעשתה עבודה באמת יפה ואסתטית גם מבחינת הפרופילים עצמם וגם מבחינת ההתקנה. 
אני מאוד מעריכה את עבודתו של יאיר, הוא עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפינו ואנחנו ממליצים עליו מכל הלב.
סיון.
 
סוג השירות: 
סורגים 
תאריך הגשת ההמלצה: 
פברואר 2015

 

 

תיאור ההמלצה: 

אני מאוד מרוצה מהסורגים שיאיר עשה לנו, הוא התנהל באופן ישר והוגן, היה סופר מקצועי וסיפק עבודה ברמה - ממליצים בחום!
חיפשתי וערכתי סקר שוק לגבי התקנת סורגים לחלונות הבית, בהתחלה שמעתי המלצות מחברים על מסגרייה מסוימת, אבל בסופו של דבר החלטתי לסגור את העבודה עם יאיר, שהיה המקצועי ביותר.
יאיר הגיע אלינו לדירה, הראה לי תמונות של עבודות שהוא עשה ובנוסף כל מיני דוגמאות שיכולתי לבחור מתוכן, סיכמנו על דוגמה (עם פיתוחים, אבל דיי פשוטה) וצבע ועל תאריך לביצוע העבודה. גם המחיר היה סביר מאוד, ממוצע של מחירי השוק אותם בדקתי.
תוך פחות מחודש, יאיר התקשר לבשר שהסורגים מוכנים, היינו מופתעים לטובה מהמהירות והמקצועיות וסגרנו על יום התקנה.
יאיר הגיע לעבוד בדיוק בזמן שנקבע, תיקתק עבודה במהירות, עבודה שאנחנו מאוד מואד מרוצים ממנה. את הסורגים כולל הצבע והכל הוא הכין עד לגימורים הכי קטנים במסגרייה וכל שנשאר הוא להלחים את החיבורים ולעשות תיקוני צבע במקום של ההלחמות.
יאיר עשה עבודה נקייה ואסתטית מאוד, מדובר במקצוען אמיתי! בסיום העבודה הוא ניקה וסידר אחריו, הסורגים יצאו מרשים, יאיר עמד במחיר שסוכם ואחנו ממש שמחים שיצא לנו להכיר בעל-מקצוע הוגן כמוהו - ממליצים בחום!
הדר.
 
סוג השירות: 
סורגים לחלונות הבית 
תאריך הגשת ההמלצה: 
פברואר 2015

 

 

תיאור ההמלצה: 

יאיר עשה אצלנו עבודה יפה מאוד. הוא בן אדם זריז ורציני, עובד בלי להתעכב ובלי לבזבז את הזמן. יאיר עשה עבודה זריזה וטובה מאוד ואנחנו מאוד מרוצים - ממליץ בחום!
חיפשנו בעל מקצוע עם ניסיון והמלצות שיחליף את המעקה מברזל של המרפסת הביתית - את יאיר מצאתי באתר שלכם, ההמלצות עליו מצאו חן בעיניי ובקשתי ממנו הצעת מחיר - הצעת המחיר הייתה לחלוטין בגדר ההיגיון וסגרנו עבודה. 
יאיר הגיע אלינו על מנת לקחת מידות מדויקות ולראות את השטח, בחרתי את המעקה מהקטלוגים שיאיר הראה לי, הצעת המחיר הייתה ממש הוגנת וסגרנו תאריך ביצוע התקנה.
ביום העבודה, יאיר הגיע בזמן, הוא הביא איתו את המעקה, ריתך את המעקה במיומנות ובזריזות ועשה עבודה טובה. 
מבחינת המחיר הוא לקח את מה שסיכמנו, לא ניסה להוציא מאיתנו שקל אחד יותר! הוא היה מקצועי, אמין וישר.
גונן.
 
סוג השירות: 
מעקה למרפסת 
תאריך הגשת ההמלצה: 
ינואר 2015

 

 

תיאור ההמלצה: 

יאיר מחברת "סגנון - אומנות העיצוב במתכת" בעל מקצוע מצוין מכל בחינה אפשרית!
רציתי להתקין בביתי סורגים לשני חלונות פלוס סורג לחלון המרפסת שלנו וחיפשתי בעל-מקצוע שיבצע את העבודה.
ליאיר הגעתי דרך חיפוש באינטרנט, נתקלתי באתר שלכם, קראתי המלצות טובות והרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר, יאיר קבע איתי פגישה באופן מסודר ובאמת עמד במילה שלו והגיע ביום שסיכמנו.
יאיר עזר לי בכל שלב הייעוץ - הסביר לי על סוגי הסורגים ועזר לי לבחור את מה שהכי נכון ומתאים לנו (בחרנו בסורגי בטן). סגרתי עם יאיר על מחיר שהיה סביר ביחס לשוק (בדקתי בכלליות מחירים) וקבענו תאריך תחילה ותאריך סיום משוער.
יאיר עמד בלוח הזמנים שסוכם, סיפק את הסורגים בזמן, ההתקנה הייתה מאוד מקצועיות ומאורגנת, באיכות גבוהה והייתי מאוד מאוד מרוצה מהתוצאה! הכל היה פשוט מצוין!
יאיר עמד במילה שלו, מה שהבטיח גם קיים ובאמת שמגיעות לו כל המילים הטובות.
אילן לוי.
 
סוג השירות: 
עבודת סורגים למרפסת ולשני חלונות - סורגי בטן 
תאריך הגשת ההמלצה: 
ינואר 2015

 

 

תיאור ההמלצה: 

מאד נהניתי להשתמש בשירותים של חברת "סגנון". התרשמתי מיאיר בצורה חיובית ומאד לטובה. הצוות המקצועי שמלווה אותו, עמד בכל ההתחייבויות כלפי. סיפק את הסחורה במסגרת הזמן שהובטח, כנ"ל גם המחירים - היה תענוג לעבוד איתם!
אני יכול לספר, שפניתי לחברת "סגנון", בכדי שיתקינו לי סורגים בבית פרטי שסיימנו לבנות ובמקביל, גם התקשרתי לחברה נוספת בכדי לקבל הצעת מחיר לצורך השוואה. בסוף החלטתי לבחור ב"סגנון" משום שיאיר - הבעלים של החברה, נשמע לי רציני יותר.
יום אחרי הטלפון שלי אתם, הגיע בן-אדם מהחברה בכדי לראות את העבודה ולקחת מידות לכל החלונות (בחרתי בסורגי "בטן" לכל החלונות, כדי שהמראה הסופי יהיה יותר אסתטי) . הובטח לי שתוך עשרה ימים אני אקבל את הסורגים ישירות לביתי, וכמו שנאמר לי - כך גם היה!!! 
ההתקנה נעשתה בזריזות ובמקצועיות ואחרי הרבה מאד אנשי שיפוצים שנתקלנו בהם במהלך הבנייה - הם היו גולת הכותרת. השירות של יאיר היה אדיב ומקצועי והשאיר לנו טעם של עוד... תודה על הכל, אנחנו מעריכים אתכם מאד, ושרק ירבו אנשי מקצוע כמותכם! 
שמעון
 
סוג השירות: 
סורגים - בית פרטי 
תאריך הגשת ההמלצה: 
מאי 2013

 

 

תיאור ההמלצה: 

ממליץ בחום !! חברת "סגנון-אומנות העיצוב במתכת" - חברה מקצועית ביותר. הגיעו עפ"י הסיכום, התקינו סורגים עפ"י התוכנית. עבודה מאד יפה ובמחירים סבירים לגמרי.
בגלל שהיה מדובר בעבודה מאד גדולה (עבודה שכללה התקנה של סורגים לכל החלונות בבית), היה לי חשוב מאד הנושא של המחיר (אבל כמובן גם הנושא של האיכות). חברת "סגנון" נתנה את הצעת המחיר המשתלמת יותר, ולכן החלטתי בסופו של דבר - לבחור בה.
תחילה, הגיע אלי יאיר, כדי לראות את הבית ולקחת מידות. החלטנו ללכת על סורגים מעוצבים לכל החלונות. 
הסחורה סופקה תוך הזמן שהובטח - ביום העבודה ההתנהלות הייתה למפות! אני חייב להגיד שהכול נעשה במינימום של אי סדר ובלגאן. ממש עבודה יפה!! 
באמת שמגיע גם ליאיר וגם לצוות שלו כל הכבוד! יאיר והצוות שלו הם אנשים אחראיים ומקצועיים מאד! בכוונתי להמליץ עליהם לעוד הרבה אנשים אחרים!
יבגני
 
סוג השירות: 
סורגים לבית פרטי 
תאריך הגשת ההמלצה: 
מאי 2013

 

 

תיאור ההמלצה: 

הגעתי לחברת "סגנון - אומנות בעיצוב במתכת" דרך פרסום ברחוב. הגיע אלי בחור חמוד בשם יאיר לתת לי הצעת מחיר, בפגישה זו גיליתי להפתעתי שאני מכירה אותו, שלפני חמש-עשרה שנה הוא עשה עבודה בדירה ששכרתי - ונתן לי שירות יוצא מן הכלל!!! כמובן ששמחתי מאוד, ואחרי שיאיר עשה מדידות לחלונות, הוא נתן לי הצעת מחיר מעולה (עשיתי השוואת מחרים - הרבה פחות מאחרים) וסגרנו על תאריך התקנת הסורגים.
הייתי מרוצה מהכול, מהיחס השירות והמהירות - יאיר סיפק את הסורגים לפני הזמן שסוכם, ולכן התקנת הסורגים נעשתה מוקדם יותר - אין לי מילים!!!
במשך כמה ימים, יאיר עבד על התקנת סורגים קבועים מברזל עם פרופילים מעוצבים במרץ ובזריזות, לא מרח את הזמן. הסביבה נותרה מסודרת ללא פסולת או לכלוך, הוא עמד במחיר שסוכם וקיבלתי חשבונית ואחריות. הלוואי וכל בעלי המקצוע יהיו כמוהו, איש מקצוע ראוי לשבח ואני מאחלת לו הצלחה בהמשך!
רחלי, מבאר-יעקוב
 
סוג השירות: 
סורגים מעוצבים - בית פרטי 
תאריך הגשת ההמלצה: 
מאי 2013

 

 

תיאור ההמלצה: 

כשסיימנו לבנות את הבית הגיע שלב הבטיחות והחלטנו להתקין סורגים בחלונות הבית. אני עובד עם סגנון כבר שנים והאמת היא שאני לא זוכר איך הגעתי אליו מלכתחילה, מה שחשוב הוא שנשארתי עד היום. בזמנו, יאיר ואלי סיפקו לי סורגים, לבית החדש כפי שכבר ציינתי, מגוון סורגי בטן מברזל, קבועים ומתקפלים. הם הגיעו בזמן , שניהם עם כלל הכלים וכל מה שצריך וחיברו את הסורגים עם הפרופילים העיצוביים, בצורה מקצועית וישרה באמצעות קדיחה. 
העבודה שלהם ללא רבב, נקיה מסודרת ומדוייקת. הסכום נאמר פעם אחת, בתחילת העבודה וכך נשאר בסופה. קיבלתי חשבונית ומאז הם מספקים לי גם סורגים להרכבה עצמית. שוב, העובדה שנשארתי עד היום מדברת בעד עצמה. לעבוד איתם פעם אחת זה לחסוך כאבי ראש בפעם הבאה שצריך בעל מקצוע בתחום. ממליץ בפה מלא.

גבי מרחובות
 
סוג השירות: 
התקנת סורגים 
תאריך הגשת ההמלצה: 
אוקטובר 2012

 

 

תיאור ההמלצה: 

מאיר סיפק לי בערך 5 סורגי בטן קבועים מברזל. הכרתי את "סגנון" דרך המלצה של חבר. יאיר הגיע אליי לראות מה אני צריך ולבצע מדידות ואז נתן לי הצעת מחיר.
הוא הגיע בזמן עם עוד אדם והחל בהתקנת הסורגים בקידוח. הם סיימו את ההתקנה די מהר וכשסיימו אספו את הלכלוך וסידרו אחריהם.
המחיר ששלימתי היה זהה למה שסוכם ויאיר נפרד ממני במשפט: "אני זמין אם תצטרך משהו נוסף". מאז ועד היום עם כל בעיה הוא באמת שם, זמין ונותן מענה. חבר''ה מקצועיים, אמינים ורציניים! כדאי!

יונתן מרחובות
 
סוג השירות: 
התקנת סורגים מברזל 
תאריך הגשת ההמלצה: יולי 2012

 

 

תיאור ההמלצה: 

שמי יואב ואני עוסק בתחום הגינון וגם אני רשום באתר "טוב תודה" , החלטתי להתקין סורגים בביתי היות ופחדתי לשלום ילדיי.
ידעתי שאיני צריך לחפש יותר מידיי, כי כאשר אני מחפש אנשי מקצוע אני יודע שאני אמצא את אשר אני מחפש באתר "טוב תודה" ובאיכות טובה. 
חיפשתי איש מקצוע באיזור השפלה והגעתי ליאיר מ"סגנון אומנות העיצוב במתכת".
בשיחת הטלפון עם יאיר סיפרתי לו כי אני מעוניין לעשות סורג לחלון רגיל וסורג לחלון בחדר ממ"ד. 
יאיר הגיע לביתי על מנת לקחת מידות (לא גבה כסף על ביקור בית), ולאחר כשבוע הגיע על מנת לבצע את עבודתו. 
יאיר עמד בזמנים ועבד בצורה נקייה ומסודרת. 

כבעל מקצוע אני יודע כי הדבר הכי חשוב ללקוחות הוא אמון ומקצועיות של איש המקצוע, וללא ספק יאיר הפגין זאת לאורך כל הדרך. 
אני ממליץ עליו בחום, מדובר באדם חביב, אמין והכי חשוב נוח ומקצועי.

תודה, 
יואב
 
סוג השירות: 
התקנת סורג לחלון ממ"ד וחלון רגיל 
תאריך הגשת ההמלצה: 
ספטמבר 2011

 

ההמלצה של מוטי , אוקטובר 2015
הייתי מאוד מרוצה, הם היו מצוינים אנשים טובים מחיר טוב, עמדו בלוח הזמנים ועשו עבודה טובה!
הגענו אל יאיר מחברת "סגנון אומנות העיצוב במתכת" בעקבות המלצה של חבר.
תכננו להתקין סורגים בחדרי הבית.
לפני שהרמתי טלפון ליאיר, עשיתי בירור מעמיק באינטרנט על מחירי סורגים ולקחתי כמה הצעות מחיר.
 
  שוחחתי עם יאיר שהיה נשמע לי מאוד מקצועי, קבענו להיפגש.

יאיר המליץ לנו על סוגי סורגים ופרופילים ונתן לנו הצעת מחיר לא זולה אבל גם לא יקרה יחסית לשאר בעלי-המקצוע שלקחתי מהם הצעות מחיר, סגרנו איתו את העבודה.
תוך כמה ימים, הוא סיפק את הסורגים שעשה בעבודת יד, הם היו נראים נפלא!
יאיר וצוות התקינו את הסורגים בצורה מאוד יפה אסתטית אבל גם חזקה ויציבה, ריתכו, קדחו, הבריגו וצבעו - הם עשו עבודה פשוט מצוינת!
היינו מרוצים ממנו מאוד, יאיר עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפינו והתוצאה שווה את ההשקעה הכספית!
מומלץ!
מוטי

ההמלצה של רחלי , אוקטובר 2015
מרוצים מדהים, אין מילים!
מחיר, עבודה, איכות, צוות מקסים, חברה יוצאת מן הכלל!
מדובר בהתקנת סורגים שבוצעה לפני חמש שנים, הסורגים נראים נהדר, הצבע במקום, אין חלודה הכל פשוט עשר, איכות מאוד גבוהה!
הגעתי ליאיר "סגנון אומנות העיצוב במתכת" דרך המלצות, שמעתי עליו רק דברים חיוביים וקבעתי עם יאיר פגישת היכרות.
 
  יאיר היה עשר, הגיע במועד שקבענו, ישב איתי באופן מסודר, שאל אותי שאלות על סוג העבודות, לקח מידות של חלונות הבית           והמליץ לי על סוג הפרופיל ונתן לי הצעת מחיר סבירה למחירי השוק.

יאיר הראה לי רצינות ויצר עלי רושם טוב, בלי יותר מידי ספקות, החלטתי לסגור עם יאיר את העבודה ולאחר מעשה, אפשר להגיד שהייתי מרוצה מהכול, מהיחס השירות והמהירות - יאיר סיפק את הכל בזמן שסוכם, במשך כמה ימים, עבד על התקנת הסורגים (סורגי בטן) עם פרופילים מעוצבים במרץ ובזריזות, לא מרח את הזמן, הסורגים עצמם נעשו על פי המידות שנלקחו מראש ולא היו טעויות בכלל.
יאיר עשה עבודת התקנה נהדרת, אפילו הריתוכים נראים נפלא - לא רואים כאלה דברים!!!
הוא השאיר את העסק נקי ומסודר, עמד במחיר שסוכם וקיבלתי חשבונית ואחריות.
כמו שציינתי, אנחנו חמש שנים אחרי והסורגים הוכיחו את עצמם, אין קילופי צבע, אין סימני חלודה, הכל נראה נהדר!
ממליצה בחום!
רחלי

 

 
ההמלצה של יעל כהן, אוקטובר 2015
היינו מאוד מרוצים, עשו עבודה ממש מקצועית במהירות, תקתקו את העבודה, חבל"ז!!!
ממליצה ממש מכל הלב, חברה פשוט מעולה!
החלטנו להתקין סורגים בחלונות הבית בכדי למנוע פריצות בעתיד.
הגעתי לחברת "סגנון אומנות העיצוב במתכת" דרך המלצות של אנשים בפייסבוק והחלטנו לקבוע עם יאיר פגישה לשם קבלת הצעת מחיר ורושם כללי על הבן-אדם.
 
  יאיר הגיע אלינו כפי שסוכם לתת לי הצעת מחיר, בפגישה זו גיליתי בעל-מקצוע יוצא מן הכלל!!!

יאיר ייעץ לי סוגי הסורגים שלדעתו יתאימו לנו למראה הבית ולמחיר אותו רצינו להשקיע, היה קשוב מאוד לצרכים שלי כלקוחה וכמובן ששמחתי מאוד, ואחרי שהוא עשה מדידות לחלונות, הוא נתן לי הצעת מחיר מעולה (עשיתי השוואת מחירים - הרבה פחות מאחרים) וסגרנו על תאריך התקנת הסורגים.
הייתי מרוצה מהכול, מהיחס השירות והמהירות - יאיר סיפק את הסורגים לפני הזמן שסוכם וביצע התקנה מעולה - אין לי מילים!!!
לצורך ההתקנה, הגיעו אלינו צוות כולל יאיר שפיקח על הנעשה, תוך יום עבודה אחד בוצעה אצלנו התקנת סורגים קבועים מברזל (סורגי בטן) עם פרופילים מעוצבים במרץ ובזריזות, הם לא מרחו את הזמן והשתדלו לעבוד נקי ומסודר.
הסביבה נותרה מסודרת ללא פסולת או לכלוך, יאיר עמד במחיר שסוכם וקיבלתי חשבונית ואחריות.
הלוואי וכל בעלי המקצוע יהיו כמוהו, איש מקצוע ראוי לשבח!
יעל כהן

 

לימור, נס-ציונה

חברת סגנון ביצעה לנו עבודת שערים לבית לשביעות רצוננו המלאה ואף יותר מכך. מאד מקצועיים ואפילו פתרו לנו בעיה עם פתרון בלעדי שלהם ששום בעל מקצוע שפנינו לא הציע זאת. מדובר באנשים אמינים שאפשר לסמוך. יאיר ואלי הבעלים של החברה תמיד ענו לנו הגיעו מספר פעמים בלי לגבות תשלום נוסף ונשמח להמליץ לכם בחום רב שתהנו גם אתם מהעבודה ומהם.       

ההמלצה מתאריך03/01/2012


שרית וניר אשכנזי, תל אביב

חברת סגנון בנס-ציונה התקינה בביתנו ארבעה סורגים עם מתקינים מצויינים ביעילות וזריזות רבה. תוך חצי שעה בלבד, לו"ז מדוייק, העבודה איכותית ואסתטית, הסורגים הותקנו עם חיוך ובנועם. אנו ממליצים בחום!

ההמלצה מתאריך05/02/2012


יוני ביטון, רחובות

לכל המסתפקים והמתלבטים במי מהחברות לבחור? אני בעצמי בדקתי ומצאתי שחברת סגנון מנס ציונה במחיר הטוב ביותר. עכשיו תשאלו בסדר מחיר טוב אבל מה עם זמנים? ומה עם איכות התקנה? ומה עם יופי וסטייל? אז תתפלאו לשמוע שהמחיר לא על חשבון האיכות ובאמת זה עסק שעובד כמו פעם עם יושר, מילה זה מילה. הכל בצורה נעימה ונינוחה אין מה להגיד. אני הגעתי אליהם דרך חבר מרוצה מהעיר רחובות, הזמנתי סורגים לכל הבית וגם אני מרוצה מאוד, ואני טיפוס לא קל בכלל, הם גמישים ואדיבים וזה עושה את ההבדל. שימו לב זה פערים של אלפי שקלים בינם לבין חברות אחרות שביררתי אז למה לפרנס אחרים אם אפשר את עצמנו..... מומלץ מאוד!

ההמלצה מתאריך: 16/04/2012


שלום וזהבית יוסף, יבנה

החלטנו להתקין בביתנו רשתות נגד יתושים. חיפשנו איש מקצוע איכותי אמין ומקצועי, פנינו לאלי ויאיר מסגנון בנ"צ, אלי הגיע לביתנו והסביר לנו בצורה מקצועית ואיכותית איך הוא ירכיב לנו את הרשתות. ולאחר מספר ימים יאיר הגיע לביתנו והתקין לנו את הרשתות בצורה יסודית, מקצועית, נקייה ואיכותית. עם חיוך על הפנים, הרגשנו איך שיאיר השקיע בשבילנו עבודה מעולה ושאכפת לו שניהיה מרוצים, אנו ממליצים בחום על יאיר ואלי מ"סגנון"

ההמלצה מתאריך: 01/06/2012


שלומי, פתח תקוה

חברת סגנון ביצעה בביתי התקנת סורגים בקומה החמישית, אלי הגיע אליי כשעה לאחר השיחה, לאחר שהבין שהקטנה שלי הפכה להיות טפסנית, לקח מידות ונתן הצעת מחיר הוגנת (הכי זולה שקיבלתי). אלי התחייב להתקין את הסורגים תוך 10 ימים, בפועל העבודה בוצעה ע"י מתקינים מקצועיים לאחר פחות משבוע, בצורה מקצועית, אסטטית ומהירה. יש לציין שהסורגים נראים איכותית וצבועים בצורה יפה. שרות מדהים תוך עמידה בלו"ז, מקצועי ואמין, ממליץ בחום!

ההמלצה מתאריך: 11/07/2012

 

גבי כהן, רחובות

 כשסיימנו לבנות את הבית הגיע שלב הבטיחות והחלטנו להתקין סורגים בחלונות הבית. אני עובד עם סגנון כבר שנים והאמת היא שאני לא זוכר איך הגעתי אליו מלכתחילה, מה שחשוב הוא שנשארתי עד היום. בזמנו, יאיר ואלי סיפקו לי סורגים, לבית החדש כפי שכבר ציינתי, מגוון סורגי בטן מברזל, קבועים ומתקפלים.  הם הגיעו בזמן , שניהם עם כלל הכלים וכל מה שצריך וחיברו את הסורגים עם הפרופילים העיצוביים, בצורה מקצועית וישרה באמצעות קדיחה. העבודה שלהם ללא רבב, נקיה מסודרת ומדוייקת. הסכום נאמר פעם אחת, בתחילת העבודה וכך נשאר בסופה. קיבלתי חשבונית ומאז הם מספקים לי גם סורגים להרכבה עצמית. שוב, העובדה שנשארתי עד היום מדברת בעד עצמה. לעבוד איתם פעם אחת זה לחסוך כאבי ראש בפעם הבאה שצריך בעל מקצוע בתחום. ממליץ בפה מלא. גבי מרחובות
ההמלצה מתאריך: 19/09/2012
 
 

יונתן לוין, רחובות

יאיר סיפק לי בערך 5 סורגי בטן קבועים מברזל. הכרתי את "סגנון" דרך המלצה של חבר. יאיר הגיע אליי לראות מה אני צריך ולבצע מדידות ואז נתן לי הצעת מחיר. הוא הגיע בזמן עם עוד אדם והחל בהתקנת הסורגים בקידוח. הם סיימו את ההתקנה די מהר וכשסיימו אספו את הלכלוך וסידרו אחריהם. המחיר ששלימתי היה זהה למה שסוכם ויאיר נפרד ממני במשפט: "אני זמין אם תצטרך משהו נוסף". מאז ועד היום בכל פעם שרציתי הוא באמת שם, זמין ונותן מענה. חבר''ה מקצועיים, אמינים ורציניים! כדאי! יונתן מרחובות.
ההמלצה מתאריך: 04/10/2012
 
 

ציפי ושאול פולנט, נס ציונה

אני ציפי פולנט מנס-ציונה, חיפשתי סורגים שיהיו גם אמינים וגם יפים ולא להרגיש בכלא כשמביטים מהחלון. באתר של "סגנון נ"צ מציעים סורגים בסגנון אחר, וכל צבע שנבחר. אי לכך נפגשנו עם אלי הבעלים ובעצתו וטעמנו הזמנו סורגים יפיפיים + רשתות יתושים לכל הבית במחיר הוגן. תוך שבועיים וחצי הותקנו הסורגים והרשתות ע"י יאיר בנו של אלי שהוא בחור חמד בפני עצמו ובסיוע עובדים. יאיר לא עזב את המקום לפני שהבטיח להיות לרשותנו בכל בעיה או שאלה. אם אתם מחפשים סורגים גם אמינים וגם אומנותיים תבקרו במסגריה של אלי "סגנון".
ההמלצה מתאריך: 12/02/2013
 
 
 

מיכל ויריב, בת-ים

להזמין בסגנון זה פשוט כדאי! השירות אדיב ואמין, עמידה בלוח זמנים וכמובן מקצועיות ברמה מעולה. הסורגים שהזמנו מעוצבים ויפים, הותקנו בבתינו ממש במהירות. עבודה מקצועית  ואיכותית מאוד. תודה רבה לכם! המשיכו כך. מיכל ויריב מבת ים.
המלצה מתאריך: 2013\06\18
 
 
 

אירה סולטר, מזכרת בתיה

 
שלום, שמי אירה. פניתי לסגנון באופן אקראי לאחר חיפוש באינטרנט של מעקות מעוצבים באיזור השפלה לקראת המעבר לדירה החדשה. ברצוני להודות לאלי ויאיר שעשו עבודה מעולה בעיצוב והתקנת המעקה בביתנו החדש. המקצועיות והשירותיות הורגשו לאורך כל הדרך, החל מפגישת היעוץ הראשונה ועד להתקנה שבה יאיר הגיע ועשה עבודה מצויינת מבלי להתפשר על הפרטים הכי קטנים. חוויית הלקוח בהחלט השאירה טעם של עוד!
ההמלצה מתאריך: 2014\01\16

גם אתה לקוח מרוצה?
שלח לנו המלצה ונוסיף אותה לאתר!

  • שם:
  • טלפון:
  • דוא"ל:
חייגו עכשיו: 08-9402938 | נייד: 050-5327410 | פקס: 08-9406010 | מפת הגעה - רחוב המזמרה 13 נס ציונה