התקנת סורגים | סגנון - אומנות העיצוב במתכת

 

לקוחות יקרים! מלאו את הטופס ונציגנו ישובו אליכם תוך זמן קצר.

השדות המסומנים הינם שדות חובה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סככות ופרגולות
סככות ופרגולות


 
שערים וגדרות
שערים וגדרות


 
סורגים
סורגים


 
מדרגות ומעקות
מדרגות ומעקות


 
רהיטים
רהיטים


 
מסתורים סבכות ורפפות
מסתורים סבכות ורפפות
שיווק פרזול ואלמנטים
שיווק פרזול ואלמנטים

התקנת סורגים

סורגים קיימים כבר זמן רב ובטח כבר ראית אותם בבתים או מבנים מסחריים בשכונה שלך. לסורגים תפקיד חשוב בשמירה על החפצים שלך ושמירה על בטחון הילדים. המאמר הזה מציע סיכום מפורט מתפקידיו של סורגים לבית וכמה מדברים שאתה צריך לשקול בעת התקנת מיגון סורגים אלה.

מידע על סורגים לבית

1. סורגים לחלונות להגנה מפני פריצה. גניבות הן הסיבה המכרעת לכך שאנשים בדרך כלל מתקינים סורגים לחלונות. רוב הפריצות לבתים מתבצעות דרך חלון לא מאובטח. סורגים לחלונות נותנים לך מכשול שאי אפשר לפרוץ דרכו לבית. 2. סורגים לילדים לשמירה על ילדים וחיות מחמד. בבתים שבו אתה יכול למצוא ילדים קטנים או חיות מחמד, סורגים לילדים יכולים להיות מאוד מועילים. סורגים עוזרים לשמור על הילדים וחיות המחמד בטוחים  על ידי מניעת נפילה מהחלון. הבחירה של סורגים לבית תיקבע בצרכים הספציפיים שלך. אם צריכת הבעיה שלך היא פשע, היית רוצה לשקול התקנת סורגים חזקים ומאובטחים היטב כדי לשמור על פולשים. אם בעיה היא ילדים קטנים או חיות מחמד שיש להם נטייה לזחול או לשחק ליד חלונות, ייתכן שתרצה לחפש את סורגים לילדים שנוצרו במיוחד כדי לשמור על ילדים וחיות מחמד.
 
דברים שיש לשקול בעת התקנת סורגים

כשהחלטת שאתה מעוניין בהתקנת סורגים, יש דברים מסוימים שאתה צריך לזכור בעת הזמנת סורגים. הם כוללים:
סוג החלון ועיצוב הסורגים הסוג של החלון שבו אתה צריך להציב סורגים הוא שיקול. איזה סוג של חלון אתה רוצה כדי להתאים הסורגים? האם זה חלון, הזזה, חלון יחיד או חלון כפול? איזה סוג של סורגים יהיה מתאים לחלון שלך? אתה צריך לדון בזה ביחד עם הספק או החברה המתקינה. מתקין הסורגים יכול להציג בפניכםחוות דעת והמלצות הטובות ביותר באפשרות הטובה ביותר. הדבר הפנטסטי על סורגים הוא כי הם מותאמים אישית כדי להתאים כמעט לכל סוג או גודל של חלון. 

גודל חלון הדבר השני שאתה חייב לשקול בעת התקנת סורגים לחלונות הוא גודל החלון. ניתן להשיג סורגים במגוון של גדלים, קטן יותר מגודל סטנדרטי וגודל גדול יותר כדי להתאים למספר עצום של חלונות. קח את המידות של החלונות שלך ותוכל להתייעץ עם מתקין הסורגים. אתה צריך להתחשב בכך שתשים סורגים לילדים, אתה יכול להחליט על מספר סטנדרטי, כמו גם אפשרויות להרחבה.

 
  • שם:
  • טלפון:
  • דוא"ל:
חייגו עכשיו: 08-9402938 | נייד: 050-5327410 | פקס: 08-9406010 | מפת הגעה - רחוב המזמרה 13 נס ציונה